Hakkında

Konukevimiz, Muş Alparslan Üniversitesi bünyesinde 10.02.2017 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Külliyemiz içerisinde yer alan ve 5944m2 üzerine inşa edilen Konukevimizde; 2 adet Kral odası, 2 adet Suit oda 13 adet Twin oda ve 9 adet Dabıl olmak üzere toplamda 43 misafir ağırlama kapasitesine sahip 26 odamız bulunmaktadır.

Tüm odalarımızda; Lcd.Tv., internet, dahili telefon, 24 saat sıcak su, mini bar, çelik kasa mevcuttur. Aynı zamanda Konukevimizde 1 adet Restorant 1 adet Kahvaltı salonu 1 adet Çamaşırhane, 2 Adet Mescit (Bay–Bayan), 2 adet Profesyonel fitness salonu (Bay–Bayan), 2 Adet Hamam (Bay–Bayan), 2 Adet Sauna (Bay–Bayan) bulunmaktadır. Kahvaltı salonumuzda her gün sabah kahvaltısı ile Restorantımızda hafta içi her gün öğlen yemeği hizmeti verilmektedir. Ayrıca çamaşırhane ve ütü odamızda her türlü yıkama, ütü ve dikim işlemleri de yapılmaktadır.

Konukevimizde yemek davetleri organize edilmekte olup tüm organizasyonlarımızda, deneyimli kadromuzla Muş Alparslan Üniversitesinin vizyonuna yakışır, tüm misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan hizmet kalitesinden ödün vermeyen bir anlayışla hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda Konukevimizde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerine uygulama yapma imkanı da sunulmaktadır.

Muş Alparslan Üniversitesi Konukevi, modern hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve konforuyla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.

Comments are closed